Wernisaż wystawy Uniwersytetu dla Aktywnych „Wiosna ,ach to ty”

12 marca 2023
W sobotę 11 marca po ponurym początku dnia, tuż przed godz 16 zaświeciło słońce  i my mieliśmy w tym swój udział !
Jak wcześniej zapowiadaliśmy, to właśnie o tej godzinie rozpoczął się wernisaż wystawy fotografii naszych studentek: Grażyny Ochocińskiej, Małgorzaty Poniatowskiej, Wandy Rosińskiej i Anity Szuflickiej w gościnnych progach Miejskiej Biblioteki Publicznej.
” Wiosna, ach to ty !” to był temat wystawy, na której wszystko pozieleniało, pojaśniało i zrobiło się radośnie i wiosennie , a ten nastrój uzupełniły wiersze Wandy Rosińskiej i Krystyny Gradowskiej.
Jest już bowiem wieloletnią tradycją Uniwersytetu dla Aktywnych i Miejskiej Biblioteki Publicznej organizowanie takich spotkań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Była też niespodzianka – przybyłe na wystawę panie mogły wybrać sobie zdjęcie, które otrzymają w prezencie po zakończeniu wystawy, a potrwa ona do połowy kwietnia.
Zapraszamy do oglądania .
tekst i zdjęcie pochodzi ze strony UdA