Noc bibliotek

9 czerwca 2018

IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbyło się w sobotę 9 czerwca 2018 r. Noc Bibliotek to akcja, która promuje czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać. Zaprosiliśmy do odwiedzania naszej Biblioteki po zmroku dziecina projekcję filmu familijno-przygodowego p.t „Tarapaty”. Film opowiada o sile prawdziwej przyjaźni i ekscytującej przygodzie, która zainspiruje każde dziecko – i nie tylko. Widzom film bardzo przypadł do gustu. Po filmie dzieci miały jedyną okazję w roku pobawić się z paniami bibliotekarkami w chowanego i odkryć zakamarki naszej książnicy a zapach pop-cornu zajadanego podczas seansu unosi się do dziś.
Spotkanie realizowane w ramach programu „Partnerstwo dla książki”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.