Teatr Magmowcy i spektakl w Mamotece

24 października 2018

23 października zaprosiliśmy dzieci do obejrzenia spektaklu o jesieni. Już po raz drugi z przedstawieniem przyjechał do biblioteki teatr Magmowcy.  Jesień, jesień, piękna Pani bawi kolorami… Nastała jesień, szarobura i ponura nie sprawia nikomu radości, dlatego też Pani Jesień poprosiła o pomoc Kasztanka i Pana Żołędzia, by pomogli jej znaleźć kolory. Panią Jesień mogła uratować tylko nowa, przepiękna i kolorowa sukienka! Bohaterowie postanawili odnaleźć Malarza Przyrody, który na pewno będzie wiedział gdzie i w jaki sposób powinni szukać kolorów, bez których Pani Jesień nie mogła rozpocząć swojej pracy. Spektakl o kolorach jesieni, z aktywnym udziałem młodych widzów przeplatany był piosenkami i bardzo się przez to dzieciom podobał.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach programu ” Partnerstwo dla książki 2018″ ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.